D472M33Z5UL63L5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D472M33Z5UL63L5
  • Описание
    Vishay Intertechnology D472M33Z5UL63L5 Capacitance: 4700pF Construction: Radial Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 85C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 8.5mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Temp Coeff (dielectric): Z5U Tolerance (+ Or -): 20% Type: Ceramic Disc Voltage: 500VDC